- Інтернет-магазин
- →
- Телескопи
- →
- Vixen
- →
- ED80Sf (ОТ)
Оптична труба VIXEN ED80Sf (ОТ)
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип конструкції: | рефрактор |
| Апертура об'єктива (D): | 80 мм |
| Фокусна відстань: | 600 мм |
| Монтування: | немає (OTA) |
| Максимальне корисне збільшення: | 160 x |
| Посадковий діаметр фокусера: | 1.25" |
| Роздільна здатність: | 1.45 кут. сек. |
| Проникна здатність: | 11.3 з. вел. |
| Світлосила: | 1/7.5 |
| Розміри коробки: | 570 x 100 мм |
| Вага у коробці: | 3.4 кг |
Відгуки про товар
Замовити та купити Оптична труба Vixen ED80Sf (ОТ) у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
ED80SF (ОТ)

Напишіть перший!