- Інтернет-магазин
- →
- Телескопи
- →
- Vixen
- →
- SKYPOD-VMC110
Телескоп VIXEN SKYPOD-VMC110
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Характеристики телескопа VMC110:
оптична система: VMC (оригінал Віксена Максутова-Кассегрена)
Ефективна діафрагма: 110мм
Фокусна відстань: роздільна здатність 1035 мм (f/9.4): 1.05 дугових секунд
Інсайт: 12.0 зв
Збільшення, що світиться: 247x
Finder: dot finder ("червона крапка")
Розміри: зовнішній діаметр 125мм, довжина: 360мм
Вага: 2.1кг
Аксесуари: в комплекті з окуляром PL25мм
АЛЬТАЗІМУТ ГОРА SKYPOD
вага корисного вантажу - до 5 кг
Розміри: (19см х 21см х 20см без штатива)
STAR BOOK Контролер типу S
Процесор:32-розрядний процесор RISC CS89712
Екран: 2,6-дюймовий монохромний РК-дисплей (160x160=25600 пікселів)
Автогідний адаптер роз'єм AGA-1: 6-полюсний 6-контактний модульний роз'єм
Роз'єм для кріплення altazimuth SKYPOD: 8-стовповий 8-контактний модульний роз'єм
Роз'єм локальної мережі:10BASE-T
Джерело живлення кріплення SKYPOD: акумулятор 12 В / 0.25A (макс.), акумулятор 8xAA або зовнішній блок живлення
Живлення міні комп'ютера STARBOOK-S : 6В/0,12А(макс),акумулятор 4хАА
Час роботи: приблизно. 8 годин від лужних батарейок при 20 градусах.
Розміри: (В) 8.5см x (Ш) 13.4см x (D) 3.8cm
Вага:Приблизно 165g (без урахування акумуляторів і кабелів)
Кількість небесних об'єктів, записаних в пам'ять комп'ютера:
22735 (у тому числі: 17635 зірок, 110 об'єктів месьє, 4980 об'єктів NGC/IC
яскравіше 14-ї зоряної величини, 8 планет, Місяць і Сонце
Динамік:вбудований
оптична система: VMC (оригінал Віксена Максутова-Кассегрена)
Ефективна діафрагма: 110мм
Фокусна відстань: роздільна здатність 1035 мм (f/9.4): 1.05 дугових секунд
Інсайт: 12.0 зв
Збільшення, що світиться: 247x
Finder: dot finder ("червона крапка")
Розміри: зовнішній діаметр 125мм, довжина: 360мм
Вага: 2.1кг
Аксесуари: в комплекті з окуляром PL25мм
АЛЬТАЗІМУТ ГОРА SKYPOD
вага корисного вантажу - до 5 кг
Розміри: (19см х 21см х 20см без штатива)
STAR BOOK Контролер типу S
Процесор:32-розрядний процесор RISC CS89712
Екран: 2,6-дюймовий монохромний РК-дисплей (160x160=25600 пікселів)
Автогідний адаптер роз'єм AGA-1: 6-полюсний 6-контактний модульний роз'єм
Роз'єм для кріплення altazimuth SKYPOD: 8-стовповий 8-контактний модульний роз'єм
Роз'єм локальної мережі:10BASE-T
Джерело живлення кріплення SKYPOD: акумулятор 12 В / 0.25A (макс.), акумулятор 8xAA або зовнішній блок живлення
Живлення міні комп'ютера STARBOOK-S : 6В/0,12А(макс),акумулятор 4хАА
Час роботи: приблизно. 8 годин від лужних батарейок при 20 градусах.
Розміри: (В) 8.5см x (Ш) 13.4см x (D) 3.8cm
Вага:Приблизно 165g (без урахування акумуляторів і кабелів)
Кількість небесних об'єктів, записаних в пам'ять комп'ютера:
22735 (у тому числі: 17635 зірок, 110 об'єктів месьє, 4980 об'єктів NGC/IC
яскравіше 14-ї зоряної величини, 8 планет, Місяць і Сонце
Динамік:вбудований
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип конструкції: | рефлектор |
| Апертура об'єктива (D): | 110 мм |
| Фокусна відстань: | 1035 мм |
| Монтування: | азимутальне |
| Максимальне корисне збільшення: | 220 x |
| Посадковий діаметр фокусера: | 1.25" |
| Шукач: | Red Dot |
| Роздільна здатність: | 1.04 кут. сек. |
| Проникна здатність: | 12 з. вел. |
| Світлосила: | 1/9 |
| Розміри коробки: | 360 x 125 мм |
Відгуки про товар
Замовити та купити Телескоп Vixen SKYPOD-VMC110 у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
SKYPOD-VMC110

Напишіть перший!