- Інтернет-магазин
- →
- Телескопи
- →
- Vixen
- →
- SKYPOD-VMC110 (+ штатив)
Телескоп VIXEN SKYPOD-VMC110 (+ штатив)
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Катадіоптричний (дзеркально-об'єктивний) телескоп VIXEN VMC110.Встановлено на комп'ютеризованому кріпленні SKYPOD. УкомплектованіКонтролер STARBOOK Type-S. Алюмінієвий штатив в комплектіAL130-SP.
ТехнічнийХарактеристики:- Тип: дзеркально-об'єктив (система Максутова-Кассегрена)
- Діаметр об'єктива: 110мм
- Фокусна відстань: 1035мм
- Діафрагма: f/9,4
- Багатошарове покриття оптики
- Максимальне збільшення: 247x
- Вага: 2,1 кг
- Розміри: 190x210х200мм
- Монтаж: екваторіальний
- Двосекційний металевий штатив (90-130см)
- Шукач червоних крапок
- Окуляр ?31.8мм: Plossl 25мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип конструкції: | катадіоптрик |
| Апертура об'єктива (D): | 110 мм |
| Фокусна відстань: | 1035 мм |
| Монтування: | екваторіальне |
| Максимальне корисне збільшення: | 220 x |
| Посадковий діаметр фокусера: | 1.25" |
| Шукач: | Red Dot |
| Проникна здатність: | 12 з. вел. |
| Світлосила: | 1/9.4 |
| Розміри коробки: | 190 x 210 x 200 мм |
Відгуки про товар
Замовити та купити Телескоп Vixen SKYPOD-VMC110 (+ штатив) у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
SKYPOD-VMC110 (+ штатив)

Напишіть перший!