- Інтернет-магазин
- →
- Телескопи
- →
- Orion
- →
- Dobson StarBlast Astro 4.5
Телескоп ORION Dobson StarBlast Astro 4.5
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Orion Dobson StarBlast Astro 4.5 - компактна модель відбивача Ньютона на кріпленні Добсона. Чудовий вибір першого телескопа для дитини або новачка. Діафрагма 114мм, діаметр вторинного дзеркала 34мм.
Orion Dobson StarBlast Astro 4.5" покаже вам не тільки кратери на Місяці, але і дасть можливість спостерігати за гігантським Юпітером з його супутниками, кільцями Сатурна, а також насолоджуватися інтригуючим видом яскравих галактик і блискучих зоряних скупчень.
Обладнання:
Добсон Маунт
Окуляр Sirius Plossl 25 мм (1,25")
Искатель EZ Finder II
Вирівнювання обкладинки
Тримач окуляра
Програмне забезпечення спеціального видання "Зоряна ніч"
Orion Dobson StarBlast Astro 4.5" покаже вам не тільки кратери на Місяці, але і дасть можливість спостерігати за гігантським Юпітером з його супутниками, кільцями Сатурна, а також насолоджуватися інтригуючим видом яскравих галактик і блискучих зоряних скупчень.
Обладнання:
Добсон Маунт
Окуляр Sirius Plossl 25 мм (1,25")
Искатель EZ Finder II
Вирівнювання обкладинки
Тримач окуляра
Програмне забезпечення спеціального видання "Зоряна ніч"
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип конструкції: | рефлектор |
| Апертура об'єктива (D): | 114 мм |
| Фокусна відстань: | 450 мм |
| Монтування: | Добсона |
| Збільшення: | 26, 75 x |
| Максимальне корисне збільшення: | 228 x |
| Посадковий діаметр фокусера: | 1.25" |
| Шукач: | Red Dot |
| Роздільна здатність: | 1 кут. сек. |
| Проникна здатність: | 12.8 з. вел. |
| Світлосила: | 1/4 |
| Розміри коробки: | 457 x 114 мм |
| Вага у коробці: | 5.9 кг |
Відгуки про товар
Замовити та купити Телескоп Orion Dobson StarBlast Astro 4.5 у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
DOBSON STARBLAST ASTRO 4.5

Напишіть перший!