- Інтернет-магазин
- →
- Монокуляри
- →
- Carson
- →
- HawkEye 7x18
Монокуляр CARSON HawkEye 7x18
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Монокулярний Carson HawkEye 7x18 з семикратним збільшенням стане абсолютною знахідкою для всіх любителів гольфу. Завдяки компактним розмірам і надмалій вазі його зручно тримати при собі в кишені або на шнурку під час гри. Витончена конструкція ідеально лягає в руку і дозволяє легко регулювати фокус за допомогою широкого кільця з насічками, розташованими на окулярі.
Головною особливістю моделі є вбудована шкала, яка допомагає з високою точністю визначити відстань до отвору, орієнтуючись на висоту флагштока. Відстань розраховується як у дворах, так і в метрах. Недарма назва монокуляра перекладається як «яструбине око»: ви просто повинні знати, як з ним поводитися і він просто не дасть вам пропустити!
Оптика моделі Carson HawkEye 7х18 виготовлена з високоякісного скла марки БК-7. Технологія повного освітлення покращує яскравість і контрастність: для поліпшення якості зображення використовується антиблікове покриття всіх лінз. Призма «дахоподібного типу» забезпечує стійкість і невеликі габарити конструкції. Прогумовані деталі захищають монокуляр від пошкоджень і запобігають вислизання з рук.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Збільшення: | 7 x |
| Тип збільшення: | змінне |
| Діаметр об'єктива: | 18 мм |
| Призми: | BK7 |
| Просвітлення: | Fully Coated |
| Особливість: | далекомірна сітка |
| Діаметр вихідної зіниці: | 2.57 мм |
| Світлосила: | 6.6 |
| Фактор сутінків: | 11.22 |
| Віддалення вихідної зіниці: | 8 мм |
| Межа фокусування від: | 2.6 м |
| Поле зору на 1000 м: | 125 м |
| Розміри: | 81 x 25 x 25 мм |
| Вага: | 65 г |

Напишіть перший!