- Інтернет-магазин
- →
- Телескопи
- →
- Vixen
- →
- VMC110L (OT)
Оптична труба VIXEN VMC110L (OT)
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Функції:
- Багатошарове покриття оптики
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип конструкції: | рефлектор |
| Апертура об'єктива (D): | 110 мм |
| Фокусна відстань: | 1035 мм |
| Монтування: | немає (OTA) |
| Максимальне корисне збільшення: | 220 x |
| Посадковий діаметр фокусера: | 1.25" |
| Шукач: | Red Dot |
| Роздільна здатність: | 1.05 кут. сек. |
| Проникна здатність: | 12 з. вел. |
| Світлосила: | 1/9.4 |
| Розміри коробки: | 360 x 119 мм |
| Вага у коробці: | 2.1 кг |
Відгуки про товар
Замовити та купити Оптична труба Vixen VMC110L (OT) у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
VMC110L (OT)

Напишіть перший!