- Інтернет-магазин
- →
- Телескопи
- →
- Vixen
- →
- PORTA II-VMC110
Телескоп VIXEN PORTA II-VMC110
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Характеристики телескопа VMC110:
оптична система: VMC (оригінал Віксена Максутова-Кассегрена)
Ефективна діафрагма: 110мм
Фокусна відстань: роздільна здатність 1035 мм (f/9.4): 1.05 дугових секунд
Інсайт: 12.0 зв
Збільшення, що світиться: 247x
Finder: dot finder ("червона крапка")
Розміри: зовнішній діаметр 125мм, довжина: 360мм
Вага: 2.1кг
Аксесуари: в комплекті з окуляром PL25мм
На кріпленні PORTA
оптична система: VMC (оригінал Віксена Максутова-Кассегрена)
Ефективна діафрагма: 110мм
Фокусна відстань: роздільна здатність 1035 мм (f/9.4): 1.05 дугових секунд
Інсайт: 12.0 зв
Збільшення, що світиться: 247x
Finder: dot finder ("червона крапка")
Розміри: зовнішній діаметр 125мм, довжина: 360мм
Вага: 2.1кг
Аксесуари: в комплекті з окуляром PL25мм
На кріпленні PORTA
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип конструкції: | рефлектор |
| Апертура об'єктива (D): | 110 мм |
| Фокусна відстань: | 1035 мм |
| Монтування: | азимутальне |
| Максимальне корисне збільшення: | 220 x |
| Посадковий діаметр фокусера: | 1.25" |
| Шукач: | Red Dot |
| Роздільна здатність: | 1.04 кут. сек. |
| Проникна здатність: | 12.7 з. вел. |
| Світлосила: | 1/9 |
| Вага у коробці: | 8 кг |
Відгуки про товар
Замовити та купити Телескоп Vixen PORTA II-VMC110 у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
PORTA II-VMC110

Напишіть перший!