- Інтернет-магазин
- →
- Підзорні труби
- →
- Barska
- →
- Gladiator 30-90x100 WP
Підзорна труба BARSKA Gladiator 30-90x100 WP
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Серія підзорних труб Barska Gladiator пропонує моделі з великою апертурою (90 або 100 мм), багатошаровим просвітленням оптики, водонепроникним прогумованим корпусом і неймовірно чіткою картинкою.
Barska Gladiator 30-90x100 WP пропонує насолодитися всіма деталями спостережуваного об'єкта при збільшенні 30-90х. Корпус захищений від впливу погодних умов, щоб ніщо не заважало вашим спостереженням.
У комплекті портативний штатив і кейс для транспортування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Конструкція: | пряма |
| Збільшення: | 30 - 90 x |
| Тип збільшення: | змінне |
| Діаметр об'єктива: | 100 мм |
| Оптична схема: | Porro |
| Призми: | BAK4 |
| Просвітлення: | Multi Coated |
| Діаметр вихідної зіниці: | 3.3 - 1.1 мм |
| Світлосила: | 11.1 - 1.2 |
| Віддалення вихідної зіниці: | 17.6 - 13.8 мм |
| Межа фокусування від: | 10 м |
| Поле зору на 1000 м: | 24 - 11.6 м |
| Реальний кут зору: | 1.4 - 0.7 ° |
| Особливість: |
• поворотний корпус • штатив у комплекті |
| Захист корпусу: | водонепроникність |
| Розміри: | 483 x 130 x 190 мм |
| Довжина: | 483 мм |
| Вага: | 2860 г |
| Призначення: | стрілецька |
Відгуки про товар
Замовити та купити Підзорна труба Barska Gladiator 30-90x100 WP у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
GLADIATOR 30-90X100 WP

Напишіть перший!