- Інтернет-магазин
- →
- Підзорні труби
- →
- Barska
- →
- Benchmark DFS 25-125x88 WP
Підзорна труба BARSKA Benchmark DFS 25-125x88 WP
Альтернативні за ціною товари
ОПИС
Підзорні труби Barska Benchmark DFS призначені для того, щоб забезпечити максимальне задоволення від їх використання. Труба Barska Benchmark DFS 25-125x88 WP буде цікава як стрілкам, так і натуралістам. Інноваційна система фокусування Dynamic Focusing System (DFS) — дозволяє налаштовувати фокус безпосередньо на об'єктиві.
Призми Bak4 знаходяться в водонепроникному, наповненому азотом корпусі. Кут зору горизонтальний, окуляр з неймовірно великим змінним збільшенням — 25-125х. Апертура 88 мм.
У багатому комплекті Barska Benchmark DFS 25-125x88 WP ви знайдете:
- ручну рукоятку
- м'який чохол
- алюмінієвий кейс
- компактний штатив
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Конструкція: | пряма |
| Збільшення: | 25 - 125 x |
| Тип збільшення: | змінне |
| Діаметр об'єктива: | 88 мм |
| Оптична схема: | Porro |
| Призми: | BK7 |
| Просвітлення: | Fully Coated |
| Діаметр вихідної зіниці: | 3.5 - 0.7 мм |
| Світлосила: | 12.4 - 0.5 |
| Віддалення вихідної зіниці: | 13 - 7.5 мм |
| Межа фокусування від: | 6 м |
| Поле зору на 1000 м: | 18 - 8 м |
| Особливість: | прогумований корпус |
| Захист корпусу: |
• водонепроникність • газонаповнення |
| Довжина: | 335 мм |
| Вага: | 800 г |
| Призначення: | для панорамних спостережень |
Відгуки про товар
Замовити та купити Підзорна труба Barska Benchmark DFS 25-125x88 WP у нашому інтернет-магазині оптичних приладів – надійно та вигідно!
BENCHMARK DFS 25-125X88 WP

Напишіть перший!